open style

Doświadczenie, kompetencje

Od ponad 10-ciu lat tworzymy marki, zmieniamy brandy i troszczymy się o wizerunek naszych klientów. Jesteśmy autorami wielu udanych kreacji, kampanii reklamowych oraz działań promocyjnych. Z początkiem 2017 roku przeprowadziliśmy rebranding własnej marki. Aby wyzwolić się od utartych schematów działania, wprowadziliśmy wiele istotnych zmian organizacyjnych. Chcemy szybko reagować na zmieniający się świat i dzięki temu zachować otwarty umysł na nowoczesne technologie i rozwiązania.

open to all

Do otwartych świat należy

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie kreacji, promocji, jak również produkcji i wdrażenia poszczególnych projektów. Jesteśmy otwarci i elastyczni. Zapewniamy wysoką jakość naszych projektów. Dbamy o szczegóły w projektach i realizacji. Szukamy kompromisów i je odnajdujemy.

Strategia marketingowa

Działamy koncepcyjnie, analizujemy, badamy rynek i wytyczamy cele, wyznaczamy kierunki. Zadajemy pytania, briefujemy, drążymy aby uzyskać efekt. Integrujemy strategię z kreacją.

Identyfikacja wizualna

Kreujemy wizerunki marek, produktów i usług. Tworzymy identyfikacje od podstaw, a także przeprowadzamy rebranding już istniejących znaków. Budujemy świadomość marki nadając jej tożsamość i charakter.

Projektowanie graficzne

Nadając nowy styl markom, tworzymy materiały wizerunkowe,  informacyjne, sprzedażowe. Opracowujemy formy i linie graficzne opakowań. Tworzymy ikonografie, infografiki, rysunki i rzeźby.

Programy konsumenckie

Piszemy scenariusze i hasła promocyjne. Opracowujemy i realizujemy promocje konsumenckie i programy lojalnościowe. Znamy narzędzia wspierania sprzedaży, proponujemy również dedykowane rozwiązania.

Webdesign i multimedia

Projektujemy i referujemy w sieci internetowej. Tworzymy strony na gotowych szablonach i wdrażamy autorskie rozwiązania. Budujemy świadomość marki przekładając medium na wersję mobilną. Tworzymy mailingi, formularze, strony i aplikacje. 

Wdrażanie i implementowanie

Zajmujemy się realizacją projektów od podstaw, aż do wprowadzenia ich na rynek. Nadzorujemy  procesy wdrażania projektów, integrujemy kreację, strategię, produkcję. Przygotowujemy wyniki i raporty z przebiegu realizacji.