Rebranding open art

Nowy "open style"

Po 10-latach brandingowania różnych marek przyszedł czas odświeżyć również własny wizerunek i uspójnić kierunki  działań agencji. W naszym nowym znaku graficznym odwołujemy się do nazwy open art. “O”  jest skrótem do  open, a odręczne kreski wokół symbolizują art, czyli pewną zręczność w tworzeniu nowych kreacji.

Co jest niezwykłego w zwykłym O? Chodziło nam o prosty przekaz i bardzo spójny tym razem z nami. W rzeczach prostych jest siła! Zastosowaliśmy zwykłe “O”, bo chcieliśmy aby nasi klienci dostawali od nas jasny komunikat. Patrzyli na nas jak na partnera Otwartego, rozumiejącego ich potrzeby.

3 hasła wiodące – bycie Open to cel sam w sobie, chcemy zarazić tym również naszych klientów. Otwieramy zmysły, co powoduje, że nie trzymamy się sztywno wszystkich mechanizmów i trendów. Razem możemy o wiele więcej niż ogólnie przyjęte ramy. Nasza kreatywność to odpowiedź na Twoje potrzeby, niespełnione  marzenia, sny o biznesie i  sukcesie.

“Open your eyes” – patrzymy w tym samym kierunku, by uczestniczyć w Twoich osięgnięciach. Czerpiemy inspiracje z otaczającej nas rzeczywistości, dlatego tworzymy niepowtarzalne wizerunki.

“Open your minds” – Urzeczywistniamy Twoje wizje. Spajając strategię, ideę i kreację nadajemy im nowy wymiar i charakter.

“Open your dreams” – Rozumiemy Twoje potrzeby i dążymy do ich zaspokojenia. Motywacją do działania są  nowe wyzwania, toteż kreujemy przemyślane rozwiązania.

Jesteśmy open

To co nas wyróżnia nas rynku reklamy to otwartość, elastyczność, dokładność. Każdy klient jest dla nas ważny i  każdy jest dla nas nowym wyzwaniem.

OPEN EFECT  to nastawienie do każdego projektu. Cel musi zostać osiągnięty, a stosowane rozwiązania rzetelne i skuteczne.

Open design - online

W związku z rebrandingiem marki open art zmieniliśmy również stronę internetową. Nowa odsłona jest w klimacie przyjaznym dla odbiorcy. Odpowiednio dobrane zdjęcia i struktura ma pokazywać nas i nasze poczynania w branży. Głównym założeniem była czytelna prezentacja usług i realizacji utrzymana w dosyć stonowanych barwach i klimatycznym nastroju.

OPEN SERVICE to podstrona, w której przedstawiamy dokładny  zakres naszych usług. Natomiast zakładka OPEN PROJECT wiedzie do prezentacji wybranych projektów stworzonych dla naszych klientów. 

100% open

Pracujemy zawsze na 100%, po to by mieć satysfakcję z realizowanych projektów. Każdy projekt, każdy temat niesie ze sobą odkrywanie nowych, nieznanych dotąd obszarów.