Rhenus Data Office Polska

Działanie w zgodzie ze standardami korporacyjnymi

W Rhenus Data Office Polska nasza agencja musi sprostać narzuconym standardom identyfikacji europejskiej grupy Rhenus Logistics, do której należy. Na przestrzeni kilku miesięcy powstają materiały firmowe, informacyjne i reklamowe. Tworzymy prezentacje firmowe i okolicznościowe.

Budowanie wizerunku na rynku polskim

Spółka Rhenus Logistics ma zupełnie odmienny zakres usług od naszego klienta Rhenus Data Office Polska. Firma więc posługująca się logo grupy, kojarzona jest  z usługami, których nie świadczy.  Agencji zadaniem jest budowanie wizerunku marki samego Rhenus Data Office Polska, pokazując go jako głównego gracza na rynku w zarządzaniu i ochroną informacji w firmie. Powstają reklamy wizerunkowe w prasie branżowej. Akcjom sprzedażowym i promocyjnym towarzyszą komunikaty stricte związane z świadczonymi usługami.

 

Szkolenia, które budują relacje z klientem

“Jak efektywnie i bezpiecznie zarządzać informacjami w firmie?” to temat szkolenia, które odbyło się 24 stycznia 2017. Dzięki przeprowadzonej akcji mailingowej zaproszono na bezpłatne seminarium zainteresowanych pracowników działów HR, prezesów i dyrektorów działów administracyjnych. Oprócz mailingu i zaproszenia zapewniliśmy wsparcie graficzne w materiałach informacyjnych i prezentacyjnych szkolenia.